Realizace luxusních Wellness & Spa

Specializací společnosti DORINT je realizace Wellness & Spa na míru. Navrhujeme a realizujeme soukromé i veřejné bazény, sauny, luxusní vířivky a relaxační Spa z kvalitních materiálů a v exkluzivním provedení.

Dopřejte si luxusní Wellness na míru od společnosti DORINT, inspirujte se v showroomech v Praze, Liberci, Brně, Hradci Králové a na dalších prodejních místech koupelnových center DORINT.

 • Návrh a realizace na míru.
 • Vybavení luxusním zařízením.
realizace wellness a spa - DORINT GROUP, a.s.
 

Wellness & Spa na míru - dokonalá péče o tělo i duši

Realizace luxusních Wellness & Spa na míru poskytujeme hotelům, penzionům, lázním, soukromým rezidencím a sportovním i rekreačním zařízením. Tým architektů a designérů podle preferencí klienta vždy navrhne originální interiér, který splňuje nejnáročnější standardy z pohledu ergonomie prostoru, estetické vizualizace i celkového zpracování. Realizujeme jak luxusní Wellness v nejvyšší kvalitě, tak i ekonomicky dostupné lázně z kvalitních materiálů.

Poskytujeme kompletní služby od návrhu vizualizace, přes maloobchodní i velkoobchodní prodej obkladů a dlažby, sanitárního zařízení i baterií a armatur až po stavební realizace. Využijte realizace Wellness & Spa od společnosti DORINT, kontaktujte nás.

 • realizace wellness a spa, vířivky, sauny, masážní vany - DORINT GROUP, a.s.

  Nabízíme luxusní vířívky, masážní vany a sauny

 • realizace wellness a spa kompletní - DORINT GROUP, a.s.

  Kompletní realizace Wellness & Spa

 • realizeace wellness spa showroom - DORINT GROUP, a.s.

  Navštivte naše showroomy po celé ČR

Nabízíme luxusní vířivky, masážní vany, bazény a sauny

Nabízíme ty nejlepší masážní vany a vířivky na trhu. Luxusní vany a vířivky vynikají originálním designem, vysokou kvalitou zpracování a odolnými materiály. Kromě koupacích, relaxačních a masážních částí nesmí v žádném Wellness chybět sauna. Na výběr nabízíme finské, infračervené i parní sauny, jejichž velikost přizpůsobíme vašim potřebám. Nabízíme jak malé domácí sauny pro 2 osoby, tak i velké sauny s kapacitou přesahující 15 osob. Součástí prodeje jsou také bohaté doplňky a příslušenství.

Rezervujte si termín schůzky

Přejete si zhotovit Wellness & Spa na míru? Zajímá vás návrh vizualizace interiérů a cena realizace? Rádi byste si nechali zhotovit koupelnu na klíč? Napište nám přes kontaktní formulář a domluvte si termín schůzky. Těšíme se na vaši návštěvu!