Vany plné přepychu

Dříve byly rozšířené především obdélníkové vany, ale dnes fantazie návrhářů nezná hranice a vy si tak můžete vybrat vanu svých snů. DORINT nabízí společnou cestu k nejdokonalejšímu řešení  s vazbou na vaše potřeby, pocity i možnosti. Navštivte koupelnová studia a nechte o sebe pečovat zkušenými architekty a designéry.

 
vany a vaničky

Rohová vana – mýtus minulosti

Rohová vana, ač bývá snem mnoha lidí, je pouhým mýtusem minulosti a komerčně zkreslenou představou o luxusní koupelně.  Proto proberte výběr vany s odborníky, kteří mají za sebou celou řadu zrealizovaných a skvěle fungujících koupelen.

Vaše spokojenost a nadšení z nové koupelny je pro DORINT na prvním místě, proto je odborné poradenství a precizní provedení prací samozřejmostí.

 

Volně stojící vana – pro pocit svobody

Pokud to dispozice bytu dovolují, je volně stojící vana favoritem. Ať se nakonec rozhodnete pro variantu na nožičkách či ladné celistvé tvary, volně stojící vany dávají vyniknout jednoduchým liniím a vám poskytují pocit svobody. 

Každá koupelna má své řešení

Inspirujte se ve fotogaleriích či v showroomech a poznejte nespočet variací a kombinací, které nesou myšlenku a jedinečnost DORINT. 

bette
kolo
riho
systempool
geberit