Luxusní obklady a dlažba do koupelny

Nečekejte uniformní řešení. Nespokojte se se stereotypem. Nesnižujte své nároky. DORINT dodá koupelně duši, nadčasový vzhled a naprostou originalitu. Obklady a dlažba jsou totiž výrazným prvkem, který udává charakter celé koupelny. Nechte si poradit v koupelnových studiích DORINT. Společně s týmem designérů vytvoříme koupelnu, která bude vynikat absolutní kvalitou a jedinečností.

 • Exkluzivní nabídka obkladů a dlažby.
 • Precizní provedení se zaměřením na detail.
obklady dlažba koupelny - DORINT GROUP, a.s.
 

Pestrý sortiment koupelnové dlažby a obkladů

Koupelna je místem, kde se člověk připravuje na den a večer ze sebe smývá únavu a dopřává si relaxaci. Měla by proto vytvářet takovou atmosféru, která nám pomůže vyrovnat se s každodenními povinnostmi a stresem. Přesně takové jsou koupelny DORINT. Poznejte jejich krásu, eleganci a okouzlující atmosféru.

Na český trh jako první přinášíme nejmodernější design i futuristické materiály, které se liší nejen kvalitou, ale především strukturou a vzhledem. V širokém sortimentu nabízíme jak keramické obklady, tak obklady z přírodního kamene, velkoformátové dlaždice, kachličky menších formátů i dlažbu s věrnou imitací dřeva a mnoho dalších druhů obkladů do velké i malé koupelny. Obklady a dlažbu nabízíme v matném i lesklém provedení. Součástí nabídky je také protiskluzová keramická dlažba.

Naší specializací je zároveň realizace Wellness pro hotely, lázně, sportovní centra i soukromé rezidence. Využijte maloobchodní i velkoobchodní prodej obkladových materiálů do interiéru. Navštivte showroomy DORINT.

 • obklady a dlažba prodej - DORINT GROUP, a.s.

  Prodej luxusních obkladů a dlažeb

 • obklady dlažba prodaj obkladačské práce - DORINT GROUP, a.s.

  Nabízíme obkladačské práce v nevyšší kvalitě

 • vodovodní baterie armatury showroom - DORINT GROUP, a.s.

  Navštivte naše showroomy po celé ČR

Navrhneme koupelnu snů

Jen málokdo si dokáže vybrat napoprvé, proto DORINT pomáhá s vyprofilováním vašich představ. Na přání vytvoříme kompletní návrh, ve kterém jasně uvidíte, jak k sobě ladí dlažba, obklady, interiérové zařízení i baterie a armatury. Přejete si získat grafický návrh? Napište nám přes kontaktní formulář.

Provedeme obkladačské práce

Kromě náročných požadavků na kvalitu, design i materiálové provedení obkladů a dlažby do koupelny, poskytujeme precizní obkladačské práce. Díky 25letům zkušeností dopředu promýšlíme i ty nejmenší detaily. Pokládka obkladů a dlažby je proto vždy perfektní. K prvotřídním materiálům garantujeme přesné a do detailu mistrně provedené obkladačské práce. S námi se nemusíte bát křivých spár, prasklých obkladů a nedokonalostí. Využijte koupelny na klíč a obkladačské práce od společnosti DORINT, kontaktujte nás.

Navštivte koupelnová studia DORINT

Dlažby nejsou předností pouze koupelen či kuchyní. Skvěle se hodí také do chodeb, obývacích pokojů, pracoven či recepcí. Zajímá vás dostupnost obkladů a dlažby, cena obkladačských prací a celkový průběh realizace? Načerpejte inspirace a navštivte koupelnová studia DORINT v Liberci, Praze, Českých Budějovicích a v dalších městech.

 

ariostea
galaxy
porcelanosa
sicis
keope
 

 

keraben
metropol
ca
az
ec
ec