Luxusní vodovodní baterie, armatury

Dokonalost se skrývá v detailech. A právě vodovodní baterie do koupelen jsou toho zářným příkladem. Koupelnové armatury spoluvytváří celkový design.

Nechte si poradit, navštivte showroomy DORINT a vyberte si moderní a luxusní koupelnové baterie.

 • Nejmodernější design.
 • Futuristické materiály.
vodní baterie a atmatury - DORINT GROUP, a.s.
 

Podlehněte kouzlu moderních vodovodních baterií a koupelnových armatur

V koupelnových studiích DORINT poskytujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej koupelnových baterií. Nabízíme široký sortiment moderních a luxusních vodovodních baterií nejvyšší kvality.

Na český trh jako první přinášíme nejmodernější design i futuristické materiály. Nabízíme nejkvalitnější koupelnové armatury pro klienty, kterým nestačí kompromis, ale naopak požadují maximální kvalitu provedení, poctivé materiály i moderní design. Součástí sortimentu jsou dostupné armatury nejrůznějších typů, tvarů a konstrukcí. V širokém výběru se nabízí baterie stojánková i nástěnná, kohoutková nebo páková, sprchová i vanová, bezdotyková či s ohřevem vody a mnoho dalších.

 • vodovodní baterie a armatury prodej - DORINT GROUP, a.s.

  Prodej luxusních koupelnových baterií

 • vodovodní baterie a armatury na míru - DORINT GROUP, a.s.

  Návrh koupelen na míru

 • obklady a dlažba prodej showroom - DORINT GROUP, a.s.

  Navštivte naše showroomy po celé ČR

Luxusní baterie, šperk do každé koupelny

Luxusní armatury se stanou šperkem vaší koupelny. Důmyslné linie, propracované detaily a spolehlivá funkčnost, poskytují maximální užitek i vysokou estetickou hodnotu. Dejte volný průchod své fantazii a vyzkoušejte stříbrné, mosazné, černé či pozlacené provedení. Inspirací může být nejen retro styl, ale i kubismus či přírodní motivy. Vyberte si originální vodovodní baterie, které budou ladit s koupelnovými obklady a dlažbou.

Sortiment vodovodních baterií:

 • stojánkové
 • nástěnné
 • kohoutkové
 • pákové
 • sprchové
 • vanové
 • bezdotykové
 • s ohřevem vody
 • k průtokovému ohřívači

Dopřejte si vodopád i tropický déšť

Voda je od pradávna symbolem čistoty a uzdravení. Smyje nejen nečistoty, ale i stres, únavu a starosti z celého dne. Vhodně zvolená sprchová baterie vytvoří v koupelně atmosféru vodopádů nebo tropický déšť. Nechte se unést dokonalou iluzí a odložte napětí i vyčerpání. Vyberte si moderní sprchové sety pro dokonalou relaxaci. Máte-li dotazy k dostupnosti sortimentu, navštivte naše showroomy v Praze, Liberci, Českých Budějovicích a dalších městech.

Návrh koupelnových baterií na míru

A pokud si nevíte rady, která baterie bude ta správná, nespěchejte. Dříve, než si vodovodní baterie a armatury vyberete, připravíme pro vás řešení na míru. Ať už plánujete koupelnu na klíč nebo realizaci Spa, personalizovaný návrh pomůže s jejich optimálním rozmístěním i volbou designu. Od každého designu zároveň dodáváme kompletní systémy, které zahrnují stojánkové baterie, sprchové sety či bidetové a vanové baterie. Naši zkušení řemeslníci zároveň zajistí instalaci vodovodních baterií. Montáže se proto nemusíte obávat.

Navštivte showroomy DORINT

Prodej vodovodních baterií v showroomech DORINT - přesvědčte se na vlastní oči, jak harmonicky i originálně dokáže působit promyšleně zrealizovaná koupelna. Vyberte si z široké nabídky vodovodních baterií a armatur. Nechte o sebe pečovat a vychutnejte si dokonalou harmonii, vytvořenou zkušenými designéry a kvalitním sortimentem.

 

 

dornbracht
gessi
Grohe
Kludi
noken
zuchetti