Luxusní koupelny na klíč

Nevyhovuje vám stará koupelna? Toužíte po koupelně snů? Rekonstruujete nebo stavíte dům a rádi byste měli koupelnu přesně podle svých potřeb? Obraťte se na koupelnové studio DORINT.

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Od návrhu, přes prodej koupelnového nábytku a sanitární keramiky až po samotnou realizaci zkušenými řemeslníky. DORINT, koupelnové studio s 25letou tradicí.

 • Návrh luxusních koupelen od zkušených designérů.
 • Široká nabídka exkluzivních materiálů.
Smiley face
 

Navrhneme koupelnu vašich snů

Společnost DORINT je předním českým specialistou v oblasti návrhu a realizace koupelen na klíč s více než 25letou tradicí. Realizujeme jak cenově dostupné koupelny, tak i luxusní koupelny, které splňují i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Nejprve vyslechneme vaše požadavky a pomůžeme s vyprofilováním vašich představ. Poté připravíme 3D návrh, který zahrnuje designové zpracování koupelny od obkladů a dlažby až po veškeré vybavení. Návrh přizpůsobíme všem vašim potřebám a přáním až do naprosté dokonalosti. Předností koupelnových studií DORINT je efektivní využití prostoru, důraz na detail a široký sortiment kvalitního koupelnového vybavení.

 • Realizace koupelen na klíč - DORINT GROUP, a.s.

  Realizace koupelen na klíč

 • Důraz na detail - DORINT GROUP, a.s.

  Důraz na detail

 • poradenství koupelny - DORINT GROUP, a.s.

  2/3 klientů na doporučení spokojených zákazníků

Velkoobchodní prodej obkladů a sanitární keramiky

Součástí společnosti DORINT je vlastní velkoobchodní i maloobchodní prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky a kompletního koupelnového zařízení. V naší nabídce naleznete sprchové kouty a boxy, klasické i rohové vany, designový koupelnový nábytek, radiátory a širokou nabídku

vodovodních baterií. Vyberte si moderní koupelnové skříňky pod umyvadlo, masážní sprchové kouty i nezbytné doplňky, které vaši koupelnu promění v dokonalou oázu radosti a uvolnění.

Profesionální realizace koupelen na klíč

Součástí našich služeb je kompletní realizace koupelen zkušenými řemeslníky s citem pro detail. Nemusíte mít strach z křivých obkladů, nedokonalostí a řemeslných nedodělků. Koupelny na klíč realizujeme v perfektní kvalitě. Důkazem precizní a poctivé práce jsou naši klienti, z nichž 2/3 přichází na doporučení svých známých a přátel. Vedle koupelen realizujeme také wellness pro hotely i soukromé apartmány.

Stavíte rodinný dům? Čeká vaše bytové jádro v paneláku rekonstrukce? Zajímá vás cena realizace koupelen na klíč? Napište nám přes kontaktní formulář. Společně navrhneme moderní koupelnu vašich snů!

Navštivte showroomy DORINT

Finální výsledek očekávejte zcela jiný, než u klasických koupelnových studií. Koupelnová studia DORINT se zaměřují na osobnost majitele i řešení celkových dispozic a detailů. Na konci cesty vás čeká přepychová koupelna, ze které nebudete chtít odejít. Využijte zdarma poradenství a napište nám přes kontaktní formulář!

Navštivte naše showroomy a dopřejte si luxus a originalitu od špičkového koupelnového studia DORINT. Inspirace pro designové koupelny naleznete v našich showroomech v Praze, Liberci, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Lounech a Brně. Neváhejte nás navštívit.

 

 

Dalším krokem je skloubení vašich představ, potřeb, očekávání, a to vše s ohledem na vaše finanční možnosti. Zhmotnění představ z návrhu do reálu se ujmou zkušení řemeslníci.

 

Navštivte klientská centra DORINT a dopřejte si luxus i originalitu od špičkových odborníků, kteří vás budou provázet po celou dobu realizace.