Geberit

Již více jak sto let je společnost Keramag jedním z předních německých výrobců sanitární keramiky. Její portfolio je opravdu široké – kromě sanitární keramiky v něm naleznete vany, sprchové vaničky, koupelnový nábytek, elektronické splachovače pisoárů, technologii tzv. „suchých“ pisoárů či sanitární předměty z minerálního materiálu Varicor.

Široká škála výrobků má mnoho použití, ať už jsou to privátní koupelny, veřejný sektor, speciální modelové řady určené koupelnám pro hosty, tělesně postižené či výrobky určené pro mateřské školy. A čím jsou výrobky Keramag tak výjimečné? Především jsou dokonale přizpůsobené lidem a každodennímu použití. Cílem firmy je vytváření trvalých hodnot, které vás přesvědčí zejména při dlouhodobém používání.  

keramag-geberit

V rámci akvizice v roce 2015 se značka Keramag začlenila do skupiny Geberit. K dalšímu kroku sjednocení pak došlo v dubnu 2019, kdy se výrobky značky Keramag začaly postupně prodávat pod značkou Geberit. Tento proces byl ukončený v červnu 2019.

Od června 2019 jsou tedy koupelnové série Citterio, Xeno2, myDay, iCon, Option a nová série Acanto dodávané pod značkou Geberit.

 

Oficiální stránky výrobce