Firemní hodnoty

Společnost DORINT si zakládá na silných hodnotách, které se odrážejí nejen v přístupu k zákazníkovi, ale i v návrhu a finální realizaci. Po prolnutí všech hodnot získá vaše nová koupelna genius loci, který vás okouzlí.

 

10 důvodů pro DORINT

Kreativita a promyšlenost

Se společností DORINT zapomenete na tuctové koupelny. Návrháři vdechnou vaší koupelně kreativitu a promyslí uspořádání jednotlivých prvků tak, aby běžné užívání bylo radostí.

Spokojený zákazník

Spokojený zákazník – to je alfa a omega společnosti DORINT. Už od první schůzky si zákazník odnáší pocit, že získal „něco navíc“ a prvotní spokojenost se prolíná po celou dobu realizace až po samotné užívání koupelny.

Dobré vztahy

Dobré vztahy jsou základním kamenem každé spolupráce, ať už jde o jednání s dodavateli, partnery i koncovými zákazníky.

Nadčasovost

Nemusíte mít obavy, že by vaše koupelna vyšla za pár let z módy. Interiéry, které DORINT navrhuje, jsou krásné, propracované a nadčasové.

Praktičnost, ergonomie a funkčnost

Často „návrháři“ z velkých koupelnových studií nemají tušení o využití prostoru. Mají za sebou jen pár teoretických návrhů. Koupelnu poskládají z aktuálního sortimentu, ale zkušenosti a praktičnost jim chybí. Pro DORINT pracují zkušení návrháři a architekti, kteří dokáží s prostorem kouzlit a zajistí dokonale funkční koupelnu.

Individuální přístup

DORINT zajišťuje kompletní službu, ušitou přesně podle vašich požadavků. Jedinečnost každého zákazníka se odráží i v samotném návrhu a provedení koupelny.

Kvalitní materiály a originalita

Materiály a sortiment, který DORINT používá při realizaci, je od ověřených firem a značek, se kterými bez problémů dlouhodobě spolupracuje. DORINT navíc, jako jediný v České republice, nabízí originální volně stojící skleněná umyvadla.

Odbornost a preciznost

Odborný přístup k návrhu je založen na praktických zkušenostech a precizní provedení prací je samozřejmostí a prioritou.

Všestrannost

DORINT navrhne a zrealizuje jak malou koupelnu v bytě, tak i prostorově náročnější koupelny v rodinných domech, vilách či hotelech.

... a co nelze slovy vyjádřit

Představte si prostředí, kam přijdete a máte pocit, že je vše na svém místě. Vše do sebe zapadá a vše dohromady ladí. Toto nelze slovy vyjádřit, to musíte zažít ve své koupelně, která má atmosféru připravenou na míru. Prolnutí barev, linií, dokonalého propracování a hra s detaily vykouzlí prostředí, ze kterého nebudete chtít odejít.

Přesvědčte se o hodnotách DORINT i vy! Navštivte showroomy a nechte se okouzlit jednoduchostí a propracovaností koupelen, které jsou tvořené s citem a kreativitou.