DORINT – koupelny a interiéry

Historie společnosti DORINT se píše již od roku 1991, kdy vznikaly první návrhy moderních interiérů. Během více než dvacetileté tradice prošel DORINT pestrým vývojem. Zde jsou hlavní mezníky:

  • 1993 Obchod s obklady v Jablonci nad Nisou.
  • 1995 Otevření velkoobchodu s obklady a dlažbou v Liberci.
  • 1997 Zahraniční export a rozvoj vzorkoven.
  • 2009 Velkoobchod DORINT Group.
  • 2015 Sedm showroomů a velkoobchodní síť po ČR.

 

Jedinečná filosofie

Koupelnová centra DORINT si za své existence vybudovala jedinečnou filosofii. Díky té realizuje DORINT koupelny s myšlenkou, která plně odpovídá osobnosti jejího majitele. Proto se stává více jak sto členný tým v kombinaci s touto ideou dokonalým společníkem na cestě k luxusní koupelně.

Až vstoupíte do showroomů a koupelnových center, poznáte rozdíl oproti běžným koupelnovým studiím na první pohled. V jednotlivých realizacích neuvidíte jen „poskládaný“ koupelnový sortiment, ale promyšleně vybraný a zkomponovaný interiér, který vás pohltí svojí jedinečnou atmosférou.

Silné hodnoty

Společnost DORINT si zakládá na silných a stabilních hodnotách, které se zrcadlí nejen v přístupu k zákazníkovi, ale především v tvorbě a samotné realizaci koupelny.

Cíle a řešení

Cílem společnosti DORINT není prodej produktů, ale především objevení nejdokonalejšího řešení vaší koupelny či interiéru, kdy se berou v potaz všechny osobní aspekty klienta, dispozice i finanční a technické možnosti. Přesvědčte se v referencích.

Výsledkem je koupelna s jedinečným geniem loci, ve které se budete cítit příjemně - kde ráno načerpáte novou energii a večer odložíte všechny starosti a únavu.

Chcete mít koupelnu snů z luxusních materiálů a v dokonalém sladění? Kontaktujte DORINT.