Vybavení koupelen

Plánujete novou koupelnu a hledáte praktické rady? DORINT pro vás připravuje pravidelné články, ve kterých nalezte zajímavé poznatky z praxe, nové trendy i poradenství. 

 
44

Sprchový kout Palme TUBE - dokonalý minimalismus

30.8.2019

Milujete v koupelně minimalismus a na první pohled viditelnou kvalitu? Pak vám nemůže uniknout design exkluzivního sprchového koutu z pravého skla Palme TUBE, který je redukován jenom na nezbytně nutný materiál - souvislé sklo a dvě trubky z vysoce odolného leteckého hliníku.

43

Osvěžte se doma díky dřezové baterii Grohe Blue

22.7.2019

Toužíte se kdykoliv během dne zchladit a mít po ruce perlivou vodu? Pomocí dřezové baterie Grohe Blue si toto přání můžete lehce splnit. S tímto typem baterie budete mít možnost napustit si do skleničky filtrovanou, sycenou a chlazenou vodu přímo z vašeho dřezu. Sami si můžete pomocí důmyslné technologie nastavit, která vám chutná nejvíce nebo libovolně namíchat dle chuti. Tuto funkci oceníte nejen v letních dnech.

41

Sprchová zástěna CADURA – zážitek inspirovaný přírodou

27.5.2019

Rozdíly mezi funkčností a estetikou jsou již dávno setřeny, a ve světě koupelen to platí snad dvojnásob. Vždyť koupelny už dávno nejsou jenom místem, kde se umyjeme, ale staly se synonymem relaxace, odpočinku a jedním z nejpříjemnějších míst u vás doma. A zbrusu nová kolekce sprchových zástěn CADURA od výrobce Sanswiss je toho důkazem.

35

Zehnder Zenia vás v koupelně zahřeje

18.4.2019

Svlékat se ve studené koupelně není příjemné snad nikomu z nás. Ty okamžiky, kdy si sundáte oblečení a čekáte, než budete moci vlézt do sprchy nebo se vám dopustí vana, nebývají nejoblíbenější. A co teprve po sprchování a koupání, to bývá chladno snad každému. Pokud patříte mezi ty, kteří mají na tyto činnosti rádi teplo, seznamte se se Zehnder Zenia.

34

Sprchová zástěna s černými detaily

25.3.2019

Už dávno jsou pryč doby, kdy měla koupelna pouze svou praktickou funkci. Stále více je dnes kladen důraz na design a výrobci naštěstí velmi rychle reagují na současné trendy. Mezi špičku světového designu v oblasti koupelen patří i sprchová zástěna s černými detaily.

33

Doplňky Emco Loft vyšperkují vaši koupelnu

25.2.2019

Černá barva v koupelně? Pro někoho věc nevídaná, pro jiného zase super designová záležitost. Nebojte se jí. Dnes už vůbec neplatí, že bychom se této barvě vyhýbali, spíše naopak. Černá barva dodá každé místnosti punc elegance a luxusu. Důkazem toho jsou i koupelnové doplňky Emco Loft v černé barvě.

32

Geberit Aquaclean poskytuje dokonalou očistu

31.1.2019

Není nic osvěžujícího než sprcha, která očistí tělo a uvolní mysl. A stejnou svěžest nyní můžete pocítit i po použití toalety. Zapomeňte na toaletní papír. Geberit aquaclean vám totiž zprostředkuje dokonalou očistu, která je navíc k vašim intimním partiím extra šetrná.

36

Podomítkové sprchové sety jsou elegantní variantou

15.11.2018

Chcete mít opravdu luxusní koupelnu? Pak nemůžete vynechat naši nabídku podomítkových sprchových setů. Díky nim totiž získá punc opravdu exkluzivního vzhledu. Jako další plus lze považovat i úsporu místa, při sprchování vám nebude překážet tyč ani baterie. Navíc údržba je hračka, protože většina setu je zabudovaná ve zdi.

37

Nástěnná vodovodní baterie a její možnosti

20.9.2018

Že na baterii v koupelně moc nezáleží? Velký omyl! Jenom si spočítejte kolikrát za den ji použijete. Možná zjistíte, že je to jeden z nejpoužívanějších předmětů u vás doma. Měla by proto být velice funkční, ale přitom skvěle vypadat. Dnes už to není tak, že přijdete do obchodu a všechny baterie jsou víceméně stejné. Volba začíná v první řadě podle jejího umístění. Chcete stojánkovou, nebo nástěnnou vodovodní baterii?

39

S Grohe Sensia Arena je použití toalety zážitkem

1.7.2018

Použití toalety jako zážitek? Ne, není to nemožné, protože technologie jdou dopředu i v této oblasti. Představujeme vám sprchovou toaletu Grohe Sensia Arena. Možná se vám bude zdát stejná jako každá jiná, ovšem to pouze klame tělem – uvnitř najdete ty nejmodernější technologie.

12 3