Vybavení koupelen

Plánujete novou koupelnu a hledáte praktické rady? DORINT pro vás připravuje pravidelné články, ve kterých nalezte zajímavé poznatky z praxe, nové trendy i poradenství. 

 
50

AquaBlade je revolucí ve splachování

27.2.2020

Možná si říkáte, že v oblasti splachování toalety není již moc co vymýšlet, ale opak je pravdou. Světlo světa totiž spatřil unikátní splachovací systém s chytrým prouděním vody AquaBlade od výrobce Ideal Standard.

48

Plochá sprchová vanička v úrovni podlahy

11.12.2019

Plánujete pořízení sprchového koutu a nechcete se spokojit jen tak s něčím? Dopřejte si to nejlepší, co vám můžeme nabídnout. Plochá sprchová vanička v úrovni podlahy vám poskytne ničím nerušený zážitek ze sprchování a dokonalou relaxaci v souladu s celou koupelnou.

47

Řada Geberit Acanto - nadčasová a neskutečně funkční

19.11.2019

Stojíte před rozhodnutím, jak bude vypadat vaše nová koupelna? Pak by vám neměla uniknout koupelnová série Geberit Acanto, která poskytuje vše, co můžete očekávat od moderní koupelny - komfortní funkce vycházející z vašich potřeb v kombinaci s nadčasovou krásou a flexibilitou.

46

Vana s dvířky TWINLINE 2 je perfektním řešením

29.10.2019

Zapomeňte na klasickou vanu nebo sprchu a dodejte své koupelně nový rozměr. Vana s dvířky TWINLINE 2 je nejlepší odpovědí na otázku, kterou si při zařizování menší koupelny klade každý - vana nebo sprcha?

44

Sprchový kout Palme TUBE - dokonalý minimalismus

30.8.2019

Milujete v koupelně minimalismus a na první pohled viditelnou kvalitu? Pak vám nemůže uniknout design exkluzivního sprchového koutu z pravého skla Palme TUBE, který je redukován jenom na nezbytně nutný materiál - souvislé sklo a dvě trubky z vysoce odolného leteckého hliníku.

43

Osvěžte se doma díky dřezové baterii Grohe Blue

22.7.2019

Toužíte se kdykoliv během dne zchladit a mít po ruce perlivou vodu? Pomocí dřezové baterie Grohe Blue si toto přání můžete lehce splnit. S tímto typem baterie budete mít možnost napustit si do skleničky filtrovanou, sycenou a chlazenou vodu přímo z vašeho dřezu. Sami si můžete pomocí důmyslné technologie nastavit, která vám chutná nejvíce nebo libovolně namíchat dle chuti. Tuto funkci oceníte nejen v letních dnech.

41

Sprchová zástěna CADURA – zážitek inspirovaný přírodou

27.5.2019

Rozdíly mezi funkčností a estetikou jsou již dávno setřeny, a ve světě koupelen to platí snad dvojnásob. Vždyť koupelny už dávno nejsou jenom místem, kde se umyjeme, ale staly se synonymem relaxace, odpočinku a jedním z nejpříjemnějších míst u vás doma. A zbrusu nová kolekce sprchových zástěn CADURA od výrobce Sanswiss je toho důkazem.

35

Zehnder Zenia vás v koupelně zahřeje

18.4.2019

Svlékat se ve studené koupelně není příjemné snad nikomu z nás. Ty okamžiky, kdy si sundáte oblečení a čekáte, než budete moci vlézt do sprchy nebo se vám dopustí vana, nebývají nejoblíbenější. A co teprve po sprchování a koupání, to bývá chladno snad každému. Pokud patříte mezi ty, kteří mají na tyto činnosti rádi teplo, seznamte se se Zehnder Zenia.

34

Sprchová zástěna s černými detaily

25.3.2019

Už dávno jsou pryč doby, kdy měla koupelna pouze svou praktickou funkci. Stále více je dnes kladen důraz na design a výrobci naštěstí velmi rychle reagují na současné trendy. Mezi špičku světového designu v oblasti koupelen patří i sprchová zástěna s černými detaily.

33

Doplňky Emco Loft vyšperkují vaši koupelnu

25.2.2019

Černá barva v koupelně? Pro někoho věc nevídaná, pro jiného zase super designová záležitost. Nebojte se jí. Dnes už vůbec neplatí, že bychom se této barvě vyhýbali, spíše naopak. Černá barva dodá každé místnosti punc elegance a luxusu. Důkazem toho jsou i koupelnové doplňky Emco Loft v černé barvě.

12 3 4