Vybavení koupelen

Plánujete novou koupelnu a hledáte praktické rady? DORINT pro vás připravuje pravidelné články, ve kterých nalezte zajímavé poznatky z praxe, nové trendy i poradenství. 

 
68

Sprchovací toaleta Geberit Aquaclean Sela

14.12.2021

Dříve vymoženost, dnes již téměř standard. Sprchovací toaleta Geberit Aquaclean Sela v sobě spojuje osobní hygienu a příjemný komfort, který můžete mít i vás doma. Tento sprchovací klozet, dostupný ve dvou barevných variantách a s jednoduchými a snadno ovladatelnými funkcemi, se totiž hodí téměř do každé koupelny.

67

Jak zařídit koupelnu?

28.7.2021

Dnešní moderní koupelny jsou spíše takové malé domácí wellness, protože už dávno nejsou jen nutnou místností, kde se umyjete, ale staly se centrem relaxace, odpočinku a jednou z nejoblíbenějších místností. Jak tedy zařídit koupelnu, aby byla naprosto ideální?

66

Bezdotykové baterie zažívají boom

29.6.2021

Požadavky dnešních klientů jdou stále dál a dál. Klasika dnes už moc nefrčí a žádány jsou stále novější, lepší a propracovanější technologie, díky kterým je život pohodlnější. Navíc díky současné celosvětové situaci je minimum kontaktu žádoucí, proto velký boom zažívají právě bezdotykové baterie.

65

Designové radiátory Zehnder Kazeane

28.5.2021

Zařizujete koupelnu a potřebujete v ní mít radiátor? Klasický žebřík se vám tam nehodí, protože jste si s jejím designem vyhráli a potřebujete něco speciálního? Pak zbystřete a zaměřte svou pozornost na nový designový radiátor s dynamickým a unikátním vzhledem Zehnder Kazeane.

64

Sprchový kout walk in? Jednoduše vstupte

19.4.2021

Chystáte se na rekonstrukci koupelny nebo budete stavět novou a přemýšlíte, jaký typ sprchového koutu zvolit? Jednou z možností, která se v současné době těší velké popularitě, je sprchový kout walk in.

62

Chytrá toaleta TECElux

25.2.2021

Zařizujete novou koupelnu? Pak jistě přemýšlíte i nad tím, jakou vybrat toaletu. Možností je spousta, ovšem pokud toužíte po tom nejlepším, co trh nabízí, jistě nemůžete přehlédnout chytrou toaletu TECElux od firmy TECE, která povýší “onu místnost” na vyšší level.

61

Koupelnové vodovodní baterie OXO od Nokenu

29.1.2021

Vybrat si tu správnou koupelnovou vodovodní baterii není snadné. Na trhu je široká nabídka a jenom si ji celou projít je téměř možné.

60

Sprchové zástěny SanSwiss

29.12.2020

Vybíráte novou zástěnu do sprchového koutu? A věděli jste, že si můžete vybrat z více barevných variant? Sprchové zástěny SanSwiss vám to umožní! A zvolit si můžete hned ze tří různých barev tak, aby byla vaše koupelna vyladěná do nejmenšího detailu.

58

S GROHE Sense Guard máte vodu pod kontrolou

22.10.2020

Na inteligentní a inovativní řešení produktů jste již u společnosti GROHE zvyklí. Opět tedy přicházíme s další “vychytávkou” a tou je inteligentní řídící modul GROHE Sense Guard, díky kterému budete mít naprostou kontrolu nad vodou ve vaší domácnosti.

57

Sprchovací WC Geberit AquaClean

29.9.2020

Nároky na osobní hygienu jsou stále vyšší a vyšší. Pokud si chcete dopřát pocit svěžesti i po každé návštěvě toalety, nechte se hýčkat WC se sprchovací sprškou Geberit AquaClean. Z obyčejné návštěvy toalety vytvoří příjemný zážitek, ze kterého si odnesete pocit dokonalé čistoty.

12 3 4 5