Vybavení koupelen

Plánujete novou koupelnu a hledáte praktické rady? DORINT pro vás připravuje pravidelné články, ve kterých nalezte zajímavé poznatky z praxe, nové trendy i poradenství. 

 
62

Chytrá toaleta TECElux

25.2.2021

Zařizujete novou koupelnu? Pak jistě přemýšlíte i nad tím, jakou vybrat toaletu. Možností je spousta, ovšem pokud toužíte po tom nejlepším, co trh nabízí, jistě nemůžete přehlédnout chytrou toaletu TECElux od firmy TECE, která povýší “onu místnost” na vyšší level.

61

Koupelnové vodovodní baterie OXO od Nokenu

29.1.2021

Vybrat si tu správnou koupelnovou vodovodní baterii není snadné. Na trhu je široká nabídka a jenom si ji celou projít je téměř možné.

60

Sprchové zástěny SanSwiss

29.12.2020

Vybíráte novou zástěnu do sprchového koutu? A věděli jste, že si můžete vybrat z více barevných variant? Sprchové zástěny SanSwiss vám to umožní! A zvolit si můžete hned ze tří různých barev tak, aby byla vaše koupelna vyladěná do nejmenšího detailu.

58

S GROHE Sense Guard máte vodu pod kontrolou

22.10.2020

Na inteligentní a inovativní řešení produktů jste již u společnosti GROHE zvyklí. Opět tedy přicházíme s další “vychytávkou” a tou je inteligentní řídící modul GROHE Sense Guard, díky kterému budete mít naprostou kontrolu nad vodou ve vaší domácnosti.

57

Sprchovací WC Geberit AquaClean

29.9.2020

Nároky na osobní hygienu jsou stále vyšší a vyšší. Pokud si chcete dopřát pocit svěžesti i po každé návštěvě toalety, nechte se hýčkat WC se sprchovací sprškou Geberit AquaClean. Z obyčejné návštěvy toalety vytvoří příjemný zážitek, ze kterého si odnesete pocit dokonalé čistoty.

56

Treesse vířivé vany s puncem luxusu

27.8.2020

Vířivé vany jsou dnes stále oblíbenější. A není se čemu divit. Kdo z nás by si v ní nechtěl odpočinout, relaxovat a alespoň na chvíli prostě vypnout. Navíc už na trhu nejsou jenom ty klasické, ale výrobce Treesse přišel s novými designovými vířivkami s maximální funkčností.

55

Odvodnění sprchových koutů

28.7.2020

Přestože voda do koupelny, a především pak do sprchy, patří, samozřejmě nechceme, aby nám tam zůstávala. Proto je potřeba vyřešit odvodnění sprchových koutů. Pokud máte vaničku, ta má odtok daný, ovšem v moderních koupelnách často najdeme sprchové kouty s dlažbou na podlaze.

54

Umyvadla IPALYSS jsou designovou špičkou

23.6.2020

Kombinace elegance a funkcionality - to je nová řada keramických umyvadel IPALYSS od předního světového výrobce Ideal Standard. A co je jejich hlavní předností? 

53

Sprchovací toaleta TECEone

28.5.2020

Také milujete ten pocit po sprchování, kdy se cítíte svěže? Představte si, že byste tento pocit cítili i po použití toalety… To samozřejmě nemusí být pouhým snem, ale skutečnost a to díky sprchovací toaletě TECEone.

52

Černá baterie Kludi Balance black

27.4.2020

Máte rádi černou a nechcete se jí vzdát ani v koupelně? Nemusíte, protože baterie Kludi se nově oblékla do černé. Nebojte se výraznějšího prvku, který ozvláštní a vyšperkuje každou koupelnu k dokonalosti.

12 3 4 5