Tipy a rady

Nevíte si rady s vybavením koupelny? Hledáte šikovné řešení? Zajímáte se o noviny do domácnosti, které vám zpříjemní bydlení? To a ještě více se dočtete v kategorii Tipy a rady!

 
59

Tipy a rady pro čištění dlažby

27.11.2020

Obklady, dlažby a spáry – tato trojce bývá noční můrou u spousty hospodyněk. Jak je udržet čisté a lesklé? Jak si poradit se zašlými spárami? A jak efektivně vyčistit venkovní dlažbu? Připravili jsme pro vás výběr osvědčených tipů a triků.

49

Koupelna v podkroví má své kouzlo

21.1.2020

Máte nově postaveno nebo zrekonstruováno a potřebujete zařídit koupelnu v podkroví? Možná vám to přijde jako nesnadný úkol, ovšem v dnešní době není nic nemožné. Výrobci sanitárních předmětů totiž myslí i na to, že koupelny se často umisťují do horního patra patrových domů či bytů a na tuto situaci reagují.

42

Venkovní keramická dlažba K2 patří na vrchol

18.6.2019

Plánujete stavět terasu, ale nejste si jisti, z čeho by měla být? Záleží vám na kvalitě, protože velkou část roku budete s rodinou a přáteli trávit na terase? Pak vám doporučujeme venkovní keramickou dlažbu K2, která uspokojí i toho nejnáročnějšího z nejnáročnějších.

31

Showroom v Liberci láká na luxus

14.9.2017

Inspirace, které se můžete dotknout. To je koupelnový showroom DORINT, který v červnu 2017 otevřel novou expozici. Ochutnávka světových značek, nápaditá řešení a propracování do nejmenších detailů – to vše se nese v duchu nejnovějších trendů, a především vysokého luxusu. Sníte-li o moderní a nadčasové koupelně, začněte právě tady.

30

Nové Dorint DG Centrum v Praze

25.7.2017

Od konce měsíce května tohoto roku byla otevřena na pražském Žižkově v Rezidenci Prokopova zbrusu nová vzorkovna Dorint DG Centrum, která je zaměřena na prémiové značky Dornbracht a Alape. Je to ojedinělá monobrandová vzorkovna v Česku i v Evropě, kde jsou vystaveny pouze produkty skupiny Dornbracht Group. 

15

Nižší spotřeba vody při sprchování a vyšší komfort

8.9.2016

Myslíte, že není možné tyto dvě přání spojit v jedno? DORINT vám dokáže, že to možné je. Nižší spotřeba vody je v současné době je globálním cílem a vysoký komfort při sprchování již standardem. A pokud toto patří i mezi vaše nároky, měli byste číst dále. Čekají vás informace, které vám uspoří náklady a zároveň zpříjemní vaši koupel. 

23

Spuštění vody stiskem nohy? Jistě, poznejte baterie GROHE

23.6.2016

Ruce špinavé od těsta už nebudou pro vaši kuchyňskou baterií hrozbou. Baterie se nemusíte v podstatě již vůbec dotýkat, a přitom budete mít tolik vody, kolik pro své vaření potřebujete. Malé tajemství se totiž skrývá pod skříňkou v místě, kde je dřez.

22

Prevét - na toaletu cestou po mostě

1.6.2016

Dnes se opět podíváme zpátky do historie, konkrétně na řešení středověkých toalet, které byly součástí hradů. Navážeme tak na články o retro koupelnách a poodkryjeme vývoj této, často mýty omývané, oblasti. Dorint přináší nejen špičkové koupelnové vybavení, ale také nevšední informace z historie – tentokrát na téma prevéty.

20

Retro koupelny II – funkcionalismus a vývoj obkladů

11.5.2016

O koupelnách z přelomu 19. a 20. století jsme psali v článku Retro koupelny – inspirace historií. Dnes na toto obsáhlé téma navážeme článkem o retro koupelnách z meziválečného a poválečného období, který zakončíme stylem z 80. let 20. století. Pojďte se inspirovat a dozvědět se více z historie hygieny

19

Retro koupelny I – inspirace historií

2.5.2016

V poslední době zaznamenáváme zvýšený zájem o design (nejen v oblasti koupelen), který nějakým způsobem navozuje představu životního stylu minulosti, jakkoliv je tato představa zkreslená až na úroveň karikatury. Lidově se takovému stylu říká „retro“ či „koupelny v retro stylu“. Avšak pojem retro sám o sobě může zahrnovat styly různých dob i sociálních skupin.

12