Materiály

Nemůžete se rozhodnout, které materiály do koupelny zvolit? Ať již pro vanu, obklady či sprchové kouty? V čem se skrývají výhody a nevýhody jednotlivých materiálů a do čeho se vyplatí investovat  vám prozradí DORINT v článcích níže.

 
63

Kuchyňské dřezové baterie s GROHE PVD

30.3.2021

Milujete přípravu jídla a rádi trávíte čas ve své kuchyni? Pak si dopřejte ty nejlepší kuchyňské dřezové baterie, protože v tomto případě velmi záleží na kvalitě materiálu a jeho kvalitním zpracování. Rozhodující je pak také jejich povrchová úprava, která rozhoduje o tom, které baterie jsou dobré a které výjimečné.

45

Dlažbu v imitaci dřeva od pravého dřeva nerozeznáte

25.9.2019

Chtěli byste mít dřevěnou podlahu v koupelně, ale obáváte se, že vám moc dlouho nevydrží? Vaše obavy jsou skutečně na místě, křehká krása dřeva s sebou nese bohužel i malou odolnost, obzvláště vůči vodě.

6

Topení do koupelny a nejnovější trendy

16.9.2015

Topení do koupelny má několik parametrů. V článku Koupelnové radiátory jsme se věnovali především obecným otázkám o radiátorech a jejich příslušenství. Dnes se zaměříme na další podstatnou část, a tou jsou materiály a konstrukce vhodné do koupelny. Jaké materiály zvolit? A jaké existují konstrukce? Vše důležité naleznete v článku.

3

Výběr vany a porovnání materiálů

6.8.2015

Ať už vybíráte pouze vanu, nebo chcete zmodernizovat celou koupelnu, jistě se budete rozhodovat, jaký materiál zvolit. Aby pro vás bylo rozhodování jednodušší, připravil DORITN jednoduchý přehled nejběžnějších materiálů, i s jejich výhodami a zápornými stránkami. Pojďte se podívat, z jakých materiálů si můžete vanu vybrat! 

1