Venkovní keramická dlažba K2 patří na vrchol

18.6.2019

Venkovní keramická dlažba K2 o síle 2 centimetrů

Převážně v teplých dnech se terasa stane středobodem veškerého dění kolem domu. Ať už jste se unavení vrátili z práce nebo jste právě posekali trávník, není nad to si sednout na terasu pod slunečník a dát si své oblíbené vychlazené pití a relaxovat. A přesně pro tento účel byla vytvořena velkoformátová venkovní keramická dlažba K2 o síle dvou centimetrů od italského výrobce Keope, která svou kvalitou patří mezi naprostou špičku.

Protiskluzová i bezúdržbová

Právě díky své síle dvou centimetrů je možné ji položit bez lepení - do písku, do štěrku, trávy nebo na terče. Samozřejmě je protiskluzová, takže se nemusíte bát ji použít ani u bazénu, nebo vyjít na terasu když prší. Navíc je téměř bezúdržbová.

Více o dlažbě K2 

Terasová dlažba na terče

Instalace terasové dlažby na terče je velmi snadná a rychlá - nemusí se lepit ani spárovat. Rovněž pod ní schováte elektroinstalaci a navzdory tomu na ni můžete postavit i těžký květináč nebo sochu.

 

Výhody

Navíc pomocí nastavitelných terčů budete mít dlažbu perfektně vodorovnou. Další výhody jsou:

  • jednotlivé dlaždice lze jednoduše oddělat, bez jakéhokoliv bourání
  • nezůstávají na ní žádné skvrny, například od grilování nebo vína
  • obrovský výběr barev a designů

Kompletní řešení venkovní keramické dlažby

Pokud si vyberete venkovní keramickou dlažbu K2, máte zajištěné kompletní řešení - součástí sortimentu jsou totiž také schodnice, lemy nebo prvky na přelivné hrany bazénů. A jelikož se tato dlažba hodí i do interiéru, můžete krásně propojit interiér s exteriérem a tím docílit luxusního vzhledu vašeho domu a zahrady.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám je zodpovíme a případně poradíme s výběrem.