Umyvadla IPALYSS jsou designovou špičkou

23.6.2020

Kombinace elegance a funkcionality - to je nová řada keramických umyvadel IPALYSS od předního světového výrobce Ideal Standard. A co je jejich hlavní předností? Extrémně moderní vzhled s tenkými okraji, které vydrží intenzivní každodenní používání. Chcete stylovou a moderní koupelnu? Stačí si jen vybrat z naší nabídky.

Jak vznikla keramická umyvadla IPALYSS?

Hlavní roli u keramických umyvadel IPALYSS hraje odlehčený design, který vyjadřují hned dva prvky - konkávní tvar zabírající minimum místa a výjimečně tenké okraje - a to vše v duchu současného trendu.

Řada těchto umyvadel vznikla ve spolupráci s cenami ověnčenou architektonickou firmou Studio Levien. Ovšem inspirována byla světoznámým keramikem ze 16. století Bernardem de Palissy.

Design nepřebíjí kvalitu

Nemusíte se bát, že by u těchto umyvadel byl kladen větší důraz na design než na kvalitu. Umyvadla jsou vyrobena z nejodolnější tenké keramiky na trhu Diamatec, který je poslední novou technologií společnosti Ideal Standard. Jedná se o speciální šamotovou směs vyráběnou přímo společností Ideal Standard poskytující perfektní strukturální pevnost až k extrémně tenkým výrobkům.

Umyvadla IPALYSS připomínají květiny

Designér Robin Levien o keramických umyvadlech IPALYSS: „Neuvěřitelná keramika Diamatec mi umožnila stvořit umyvadlo, které vypadá téměř jako květina. Nenechte se však oklamat vzhledem! Ostatně podobně jako květina ve větru, i zdánlivě křehké předměty toho dokážou hodně vydržet. Při své práci se vždy snažím kombinovat krásu a funkčnost. Když se dívám na umyvadla IPALYSS, mám obrovskou radost z toho, že se mi to skutečně podařilo.“

„Tenký okraj této kolekce znamená, že se nám podařilo dosáhnout maximální užitné plochy umyvadla, aniž bychom museli zvětšovat jeho celkové rozměry. Větší plocha rovněž garantuje, že veškeré odstřiky a kapky vody zůstanou v umyvadle. Obdélníkový přepad, který je většinou mimořádně náročné vyrobit, dodává těmto umyvadlům přídavný dotek elegance,“ dodává Levien.

Máte otázky?

Nebo chcete o těchto keramických umyvadlech vědět více? Neváhejte nás kontaktovat, případně nás přímo navštivte v jednom z našich showroomů.