Sprchový kout Palme TUBE - dokonalý minimalismus

30.8.2019

Palme TUBE postavíte kamkoliv

Sprchový kout Palme TUBE z jednovrstvého bezpečnostního skla s povrchovou nano úpravou o tloušťce 8 mm a si můžete umístit dle dispozic vaší koupelny, limitováni jste pouze rozměrem. Lze ho totiž instalovat do niky, jako rohový kout a pokud máte koupelnu, že by se v ní dalo tančit, je k dispozici také volně stojící varianta Walk-In.

Méně je někdy více

Jak již bylo zmíněno, u sprchového koutu Palme TUBE byl kladen důraz na čistý design s rovnými liniemi a žádným materiálem navíc - pouze sklo a trubky. Tyto obzvláště pevné trubky, které jsou ukotvené na podlaze a ke stěně, společně s téměř neviditelnými profily pro připevnění na stěnu zajišťují nezbytnou stabilitu. A právě absence jakýchkoliv prvků na víc vytváří onen luxusní design.

Palme TUBE myslí na všechny

Přestože se jedná o designový kousek, zapomenuto nebylo ani na praktickou stránku. Například ho lze v několika jednoduchých krocích dodatečně vybavit kolejnicovým systémem, který funguje jako podpůrné madlo na přidržení.

Upevňovací body jsou zároveň tak stabilní, že kolejnice o tloušťce 30 mm poslouží i jako držák na sklopné sedátko, které je také součástí příslušenství.

I na ty nejmenší

Designéři mysleli na všechny věkové skupiny, takže nezapomněli ani na nejmladší uživatele, a tak je široká nabídka příslušenství (od zrcadel, držáků a odkládacích ploch) doplněna i o “baby vaničku” pro zavěšení na kolejnici. Až budete své miminko koupat, nebudou vás bolet záda z nahýbání se nad ním.

Více o Palme TUBE 

Máte dotazy?

Nebo potřebujete poradit s výběrem sprchového koutu? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme. Případně nás navštivte na jednom z našich klientských center.

Nezávazně poptat