Showroom v Liberci láká na luxus

14.9.2017

showroom liberec

Inspirace, které se můžete dotknout. To je koupelnový showroom DORINT, který v červnu 2017 otevřel novou expozici.

Ochutnávka světových značek, nápaditá řešení a propracování do nejmenších detailů – to vše se nese v duchu nejnovějších trendů, a především vysokého luxusu.

Sníte-li o moderní a nadčasové koupelně, začněte právě tady.

Luxusní koupelny, wellness i vodní postel

Prohlédněte si na jednom místě 19 koupelnových expozic, které jsou pečlivě navržené od obkladů, dlažeb, přes sanitu až po přepychové doplňky. Návrhy jednotlivých koupelen vznikají přímo v showroomu, kde je vytvářejí zkušení projektanti a designéři. Při osobní návštěvě je vám tento tým plně k dispozici a připraví vám po podrobné konzultaci návrh koupelny na míru.

Zaměřením showroomu však nejsou pouze luxusní koupelny, ale také péče o tělo a mysl v podobě SPA a wellness.

Více o showroomu

SPA a wellness pro ty nejnáročnější

Neuspokojí vás běžná nabídka saun a vířivek? Chcete se odměnit něčím jedinečným? Právě pro vás jsme připravili novou expozici SPA wellness, která obsahuje luxusní atypickou saunu z exotického dřeva abachi. Sauna je pro dokonalý odpočinek podsvícená LED diodovými pásky, které vytvoří jedinečnou atmosféru. Samozřejmostí jsou saunové kameny a třešinkou na dortu vnitřní audio systém, který lze napojit na inteligentní domácnost.

Aby byl odpočinek dokonalý, nechybí v námi navržené wellness zóně ochlazovací bazének, vodní postel či zážitková sprcha. To vše je zahalené do intimního osvětlení, což zaručuje naprosté uvolnění mysli.

Renomované značky

Společnost DORINT vznikla již v roce 1991. Od té doby pečlivě vybírá výrobce z celého světa, kteří nabízejí to nejlepší z oborů koupelen a wellness. Po pečlivém výběru vykrystalizovaly renomované značky, se kterými DORINT navázal dlouhodobou spolupráci:

Samozřejmostí je také realizace interiérů z Krionu - inovativního materiálu, který je známý pod pojmem umělý kámen. Na dotyk je příjemný, neobsahuje žádné póry, je antibakteriální, tvarovatelný a lehce opravitelný bez viditelných spojů.

Zajímá vás více? Chcete připravit návrh luxusní koupelny? Neváhejte si sjednat schůzku.