Nové Dorint DG Centrum v Praze

25.7.2017

Od konce měsíce května tohoto roku byla otevřena na pražském Žižkově v Rezidenci Prokopova zbrusu nová vzorkovna Dorint DG Centrum, která je zaměřena na prémiové značky Dornbracht a Alape. Je to ojedinělá monobrandová vzorkovna v Česku i v Evropě, kde jsou vystaveny pouze produkty skupiny Dornbracht Group. 

Oáza koupelen v centru Prahy

Ducha vzorkovny vytvořilo vedení společnosti ve spolupráci s designérkou Martinou Krtičkovou.

nové dorint dg centrum

Vzorkovna nepůsobí na první pohled jako klasický showroom. Krásnému, ale malému interiéru dominuje atypická recepce z bílo-antracitového krionu, která je v kontrastu s antracitovou dlažbou a bílo-antracitovými stěnami.

Linie tří výloh je zvýrazněna dvěma černými bloky, na nichž jsou představena umyvadla Alape z glazované oceli.

Více o vzorkovně

Luxusní baterie Dornbracht

Hlavní části vzorkovny vévodí velký jednací stůl s křesílky, kde je zaručeno soukromí pro jednání neprůhlednými foliemi na výlohách. V další části vzorkovny jsou představeny na výstavních luxusních panelech všechny série baterií Dornbracht. I zde je funkční část, kde lze předvést ve funkci tři kuchyňské baterie ovládané mechanicky i elektronicky.

Ukázka wellness, které si zamilujete

Bezpochyby nejkrásnějším místem vzorkovny je její funkční wellness, kde se snoubí krása obkladů a dlažeb s perfektní řemeslnou prací obkladačů a hlavně sofistikovanými systémy ATT (Ambience Tuning Technique). Jsou zde plně funkční Horizontal Shower, Sensory Sky a Comfort a Leg Shower.

Honosná i útulná atmosféra

Atmosféra vzorkovny má na zákazníka působit luxusním, ale velmi příjemným dojmem. Pro veřejnost je zde připraven profesionální personál s dlouholetou praxí v daném oboru. Ten podá zákazníkům prvotní informace a v případě jejich zájmu začíná typování výběru zařizovacích předmětů.

Zážitek, který pocítíte na vlastní kůži

Služby, které vzorkovna nabízí jsou zcela vyčerpávající. Je zde jednak funkční wellness, kde si klient může vyzkoušet dané produkty ATT a jednotlivé sprchy. Pro zákazníka je zde připravena šatna s ručníky, župany a fénem a samozřejmě chutné fresh občerstvení. Na showroomu dále probíhají pravidelné eventy, kde jsou proškoleni a seznámeni s danými produkty koncoví zákazníci, projektanti, architekti a developeři.

Zákazníkům jsou nabízeny 3D vizualizace hotových koupelen. Vzorkovna je vybavena bezbariérovým vstupem, takže ji mohou navštívit i handicapovaní občané nebo maminky s malými dětmi v kočárcích. Protože se prodejna nachází v modré parkovací zóně, jsou pro zákazníky připraveny parkovací karty. V případě uzavření obchodní transakce zavážíme zboží k zákazníkovi zdarma a zajišťujeme kvalifikovanou montáž.

Přijďte se podívat a vyzkoušet, jak dovede voda pohladit, uklidnit a zbavit stresu. Pro více informací nás neváhejme kontaktovat.