Černá baterie Kludi Balance black

27.4.2020

Máte rádi černou a nechcete se jí vzdát ani v koupelně? Nemusíte, protože baterie Kludi se nově oblékla do černé. Nebojte se výraznějšího prvku, který ozvláštní a vyšperkuje každou koupelnu k dokonalosti.

Nejprodávanější baterie Kludi v černé

Pro milovníky krásného designu máme dobrou zprávu, protože jeden z nejprodávanějších produktů firmy Kludi, série Balance, je nyní v černé barvě. Každý, kdo ocení originální koncept koupelny, ocení také zajímavou formu černých baterií Kludi v kombinaci s módními barvami.

Příslušenství v hlavní roli

Z drobností a detailů se skládá celek, proto nepodceňujte výběr příslušenství, bez kterého se neobejde žádná koupelna. Vytváří totiž její celkový charakter a zároveň nastavuje styl dalších prvků interiéru. Koupelna nemusí být jen bílá - hra s barvami je skvělým způsobem, jak ji zútulnit a ozvláštnit.

Baterie Kludi Balance Black s černým matným povrchem perfektně ladí s jasným uspořádáním a rozbíjí dominantní barvy - černé baterie se totiž perfektně hodí k bílé sanitární keramice s měkkými puristickými tvary.

Designová vychytávka - sprcha v černé

Ve sprše je dokonalou kombinací krásný design černých baterií s bílými stěnami. Například místo klasických obkladů se můžete rozhodnout pro obílené rustikální cihly, které opět vytvoří zajímavou kombinaci. Celek pak skvěle doplní sprchový kout s černými profily.

Promyšlené detaily baterií Kludi

Ovšem vzhled není jedinou předností baterií Kludi. Kromě nádherných barevných kombinací klade důraz rovněž na kvalitní zpracování a funkčnost. Tyto baterie vynikají sofistikovanými detaily - zvýšenou ergonomickou rukojetí, mírně nakloněným tělem baterie a precizně zpracovaným povrchem, který je vysoce odolný proti poškození a lze ho snadno udržovat.

Chci poptat

Máte dotazy?

Nebo chcete poradit? Neváhejte nás kontaktovat, případně nás navštivte v jednom z našich showroomů.