AquaBlade je revolucí ve splachování

27.2.2020

Možná si říkáte, že v oblasti splachování toalety není již moc co vymýšlet, ale opak je pravdou. Světlo světa totiž spatřil unikátní splachovací systém s chytrým prouděním vody AquaBlade od výrobce Ideal Standard.

Kontrolované proudění vody s AquaBlade

Splachovací systém AquaBlade vyniká absolutně kontrolovaným prouděním vody, které díky jediné technologii na světě zajišťuje stoprocentní opláchnutí toaletní mísy bez nehygienického vystřikování vody.

AquaBlade zajišťuje vysokou rychlost proudu vody

Srdcem technologie AquaBlade je mimořádně úzký splachovací kanál, který díky malému průřezu zajišťuje proudu vody vysokou rychlost. Takto se přitékající voda rovnoměrně rozprostře po celých 360 stupních mísy.

Štětku můžete rovnou vyhodit

Na čištění už nebudete potřebovat štětku. Zásluhou glazovaného povrchu a vysoké rychlosti proudící vody je toaleta dokonale čistá od bakterií, nečistot a vápenatých usazenin.
Vaše toaleta nikdy nebyla čistší, protože systém AquaBlade je schopen ze 100 % opláchnout splachovací kanál a celou vnitřní část klozetu, a to včetně pevně ulpívajících nečistot.

Ostatní toalety při splachování nehygienicky rozstřikují vodu znečištěnou bakteriemi. Právě cíleným směrováním proudu se nežádoucí víření snižuje na minimum.

Tichý AquaBlade

Chodíte v noci na toaletu a neradi ji splachujete, protože tím budíte ostatní? AquaBlade má v porovnání s ostatními toaletami až o 25 % tišší splachování a to právě díky nízkému víření vody.

Kam se hodí?

Technologie AquaBlade je k dispozici u mnoha modelů toalet. Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Navštivte nás

Pokud chcete mít doma toaletu se systémem AquaBlade, navštivte jedno z našich klientských center, kde vám ochotně pomůžou vybrat takovou, která se bude hodit do vaší koupelny.