Články

DORINT přináší pravidelné informace ze světa koupelen. Praktické zkušenosti, zajímavosti, poradenství i designové trendy – vše na jednom místě! Chcete zkonzultovat vaši představu a poradit se přímo s profesionály? Navštivte klientská centra, která jsou po celé České republice. 

 
66

Bezdotykové baterie zažívají boom

29.6.2021

Požadavky dnešních klientů jdou stále dál a dál. Klasika dnes už moc nefrčí a žádány jsou stále novější, lepší a propracovanější technologie, díky kterým je život pohodlnější. Navíc díky současné celosvětové situaci je minimum kontaktu žádoucí, proto velký boom zažívají právě bezdotykové baterie.

65

Designové radiátory Zehnder Kazeane

28.5.2021

Zařizujete koupelnu a potřebujete v ní mít radiátor? Klasický žebřík se vám tam nehodí, protože jste si s jejím designem vyhráli a potřebujete něco speciálního? Pak zbystřete a zaměřte svou pozornost na nový designový radiátor s dynamickým a unikátním vzhledem Zehnder Kazeane.

64

Sprchový kout walk in? Jednoduše vstupte

19.4.2021

Chystáte se na rekonstrukci koupelny nebo budete stavět novou a přemýšlíte, jaký typ sprchového koutu zvolit? Jednou z možností, která se v současné době těší velké popularitě, je sprchový kout walk in.

63

Kuchyňské dřezové baterie s GROHE PVD

30.3.2021

Milujete přípravu jídla a rádi trávíte čas ve své kuchyni? Pak si dopřejte ty nejlepší kuchyňské dřezové baterie, protože v tomto případě velmi záleží na kvalitě materiálu a jeho kvalitním zpracování. Rozhodující je pak také jejich povrchová úprava, která rozhoduje o tom, které baterie jsou dobré a které výjimečné.

62

Chytrá toaleta TECElux

25.2.2021

Zařizujete novou koupelnu? Pak jistě přemýšlíte i nad tím, jakou vybrat toaletu. Možností je spousta, ovšem pokud toužíte po tom nejlepším, co trh nabízí, jistě nemůžete přehlédnout chytrou toaletu TECElux od firmy TECE, která povýší “onu místnost” na vyšší level.