Články

DORINT přináší pravidelné informace ze světa koupelen. Praktické zkušenosti, zajímavosti, poradenství i designové trendy – vše na jednom místě! Chcete zkonzultovat vaši představu a poradit se přímo s profesionály? Navštivte klientská centra, která jsou po celé České republice. 

 
61

Koupelnové vodovodní baterie OXO od Nokenu

29.1.2021

Vybrat si tu správnou koupelnovou vodovodní baterii není snadné. Na trhu je široká nabídka a jenom si ji celou projít je téměř možné.

60

Sprchové zástěny SanSwiss

29.12.2020

Vybíráte novou zástěnu do sprchového koutu? A věděli jste, že si můžete vybrat z více barevných variant? Sprchové zástěny SanSwiss vám to umožní! A zvolit si můžete hned ze tří různých barev tak, aby byla vaše koupelna vyladěná do nejmenšího detailu.

59

Tipy a rady pro čištění dlažby

27.11.2020

Obklady, dlažby a spáry – tato trojce bývá noční můrou u spousty hospodyněk. Jak je udržet čisté a lesklé? Jak si poradit se zašlými spárami? A jak efektivně vyčistit venkovní dlažbu? Připravili jsme pro vás výběr osvědčených tipů a triků.

58

S GROHE Sense Guard máte vodu pod kontrolou

22.10.2020

Na inteligentní a inovativní řešení produktů jste již u společnosti GROHE zvyklí. Opět tedy přicházíme s další “vychytávkou” a tou je inteligentní řídící modul GROHE Sense Guard, díky kterému budete mít naprostou kontrolu nad vodou ve vaší domácnosti.

57

Sprchovací WC Geberit AquaClean

29.9.2020

Nároky na osobní hygienu jsou stále vyšší a vyšší. Pokud si chcete dopřát pocit svěžesti i po každé návštěvě toalety, nechte se hýčkat WC se sprchovací sprškou Geberit AquaClean. Z obyčejné návštěvy toalety vytvoří příjemný zážitek, ze kterého si odnesete pocit dokonalé čistoty.