Články

DORINT přináší pravidelné informace ze světa koupelen. Praktické zkušenosti, zajímavosti, poradenství i designové trendy – vše na jednom místě! Chcete zkonzultovat vaši představu a poradit se přímo s profesionály? Navštivte klientská centra, která jsou po celé České republice. 

 
64

Sprchový kout walk in? Jednoduše vstupte

19.4.2021

Chystáte se na rekonstrukci koupelny nebo budete stavět novou a přemýšlíte, jaký typ sprchového koutu zvolit? Jednou z možností, která se v současné době těší velké popularitě, je sprchový kout walk in.

63

Kuchyňské dřezové baterie s GROHE PVD

30.3.2021

Milujete přípravu jídla a rádi trávíte čas ve své kuchyni? Pak si dopřejte ty nejlepší kuchyňské dřezové baterie, protože v tomto případě velmi záleží na kvalitě materiálu a jeho kvalitním zpracování. Rozhodující je pak také jejich povrchová úprava, která rozhoduje o tom, které baterie jsou dobré a které výjimečné.

62

Chytrá toaleta TECElux

25.2.2021

Zařizujete novou koupelnu? Pak jistě přemýšlíte i nad tím, jakou vybrat toaletu. Možností je spousta, ovšem pokud toužíte po tom nejlepším, co trh nabízí, jistě nemůžete přehlédnout chytrou toaletu TECElux od firmy TECE, která povýší “onu místnost” na vyšší level.

61

Koupelnové vodovodní baterie OXO od Nokenu

29.1.2021

Vybrat si tu správnou koupelnovou vodovodní baterii není snadné. Na trhu je široká nabídka a jenom si ji celou projít je téměř možné.

60

Sprchové zástěny SanSwiss

29.12.2020

Vybíráte novou zástěnu do sprchového koutu? A věděli jste, že si můžete vybrat z více barevných variant? Sprchové zástěny SanSwiss vám to umožní! A zvolit si můžete hned ze tří různých barev tak, aby byla vaše koupelna vyladěná do nejmenšího detailu.