Články

DORINT přináší pravidelné informace ze světa koupelen. Praktické zkušenosti, zajímavosti, poradenství i designové trendy – vše na jednom místě! Chcete zkonzultovat vaši představu a poradit se přímo s profesionály? Navštivte klientská centra, která jsou po celé České republice. 

 
45

Dlažbu v imitaci dřeva od pravého dřeva nerozeznáte

25.9.2019

Chtěli byste mít dřevěnou podlahu v koupelně, ale obáváte se, že vám moc dlouho nevydrží? Vaše obavy jsou skutečně na místě, křehká krása dřeva s sebou nese bohužel i malou odolnost, obzvláště vůči vodě.

44

Sprchový kout Palme TUBE - dokonalý minimalismus

30.8.2019

Milujete v koupelně minimalismus a na první pohled viditelnou kvalitu? Pak vám nemůže uniknout design exkluzivního sprchového koutu z pravého skla Palme TUBE, který je redukován jenom na nezbytně nutný materiál - souvislé sklo a dvě trubky z vysoce odolného leteckého hliníku.

43

Osvěžte se doma díky dřezové baterii Grohe Blue

22.7.2019

Toužíte se kdykoliv během dne zchladit a mít po ruce perlivou vodu? Pomocí dřezové baterie Grohe Blue si toto přání můžete lehce splnit. S tímto typem baterie budete mít možnost napustit si do skleničky filtrovanou, sycenou a chlazenou vodu přímo z vašeho dřezu. Sami si můžete pomocí důmyslné technologie nastavit, která vám chutná nejvíce nebo libovolně namíchat dle chuti. Tuto funkci oceníte nejen v letních dnech.

42

Venkovní keramická dlažba K2 patří na vrchol

18.6.2019

Plánujete stavět terasu, ale nejste si jisti, z čeho by měla být? Záleží vám na kvalitě, protože velkou část roku budete s rodinou a přáteli trávit na terase? Pak vám doporučujeme venkovní keramickou dlažbu K2, která uspokojí i toho nejnáročnějšího z nejnáročnějších.

41

Sprchová zástěna CADURA – zážitek inspirovaný přírodou

27.5.2019

Rozdíly mezi funkčností a estetikou jsou již dávno setřeny, a ve světě koupelen to platí snad dvojnásob. Vždyť koupelny už dávno nejsou jenom místem, kde se umyjeme, ale staly se synonymem relaxace, odpočinku a jedním z nejpříjemnějších míst u vás doma. A zbrusu nová kolekce sprchových zástěn CADURA od výrobce Sanswiss je toho důkazem.