Články

DORINT přináší pravidelné informace ze světa koupelen. Praktické zkušenosti, zajímavosti, poradenství i designové trendy – vše na jednom místě! Chcete zkonzultovat vaši představu a poradit se přímo s profesionály? Navštivte klientská centra, která jsou po celé České republice. 

 
49

Koupelna v podkroví má své kouzlo

21.1.2020

Máte nově postaveno nebo zrekonstruováno a potřebujete zařídit koupelnu v podkroví? Možná vám to přijde jako nesnadný úkol, ovšem v dnešní době není nic nemožné. Výrobci sanitárních předmětů totiž myslí i na to, že koupelny se často umisťují do horního patra patrových domů či bytů a na tuto situaci reagují.

48

Plochá sprchová vanička v úrovni podlahy

11.12.2019

Plánujete pořízení sprchového koutu a nechcete se spokojit jen tak s něčím? Dopřejte si to nejlepší, co vám můžeme nabídnout. Plochá sprchová vanička v úrovni podlahy vám poskytne ničím nerušený zážitek ze sprchování a dokonalou relaxaci v souladu s celou koupelnou.

47

Řada Geberit Acanto - nadčasová a neskutečně funkční

19.11.2019

Stojíte před rozhodnutím, jak bude vypadat vaše nová koupelna? Pak by vám neměla uniknout koupelnová série Geberit Acanto, která poskytuje vše, co můžete očekávat od moderní koupelny - komfortní funkce vycházející z vašich potřeb v kombinaci s nadčasovou krásou a flexibilitou.

46

Vana s dvířky TWINLINE 2 je perfektním řešením

29.10.2019

Zapomeňte na klasickou vanu nebo sprchu a dodejte své koupelně nový rozměr. Vana s dvířky TWINLINE 2 je nejlepší odpovědí na otázku, kterou si při zařizování menší koupelny klade každý - vana nebo sprcha?

45

Dlažbu v imitaci dřeva od pravého dřeva nerozeznáte

25.9.2019

Chtěli byste mít dřevěnou podlahu v koupelně, ale obáváte se, že vám moc dlouho nevydrží? Vaše obavy jsou skutečně na místě, křehká krása dřeva s sebou nese bohužel i malou odolnost, obzvláště vůči vodě.