Obklady a dlažby do koupelny

Nečekejte uniformní řešení. DORINT, to je místo, kde vaše koupelna dostane duši. Ať už se realizuje malá nebo velká, obklady a dlažby tvoří výraznou plochu, která udává celému prostoru tempo. Vaše představa ve spojení s kreativitou designérů vytvoří nadčasovou koupelnu, která bude vynikat absolutní kvalitou a jedinečností.

 

Luxusní obklady podle vašeho gusta

sybaris carrara

Obkladů je nepřeberné množství, které se liší nejen kvalitou, ale především strukturou a vzhledem. Jen málokdo si dokáže vybrat napoprvé, proto DORINT pomáhá s postupným vyprofilováním vašich představ.

Luxusní obklady v kombinaci s pečlivě vybranými prvky dodají nejen vaší koupelně tu pravou exkluzivitu. Koupelna je místem, kde se člověk připravuje na den a večer ze sebe smývá únavu a dopřává si relaxaci.

Měla by proto vytvářet takovou atmosféru, která pro vás a vaši rodinu nastartuje den a večer podpoří váš odpočinek. A toto koupelny, které byly tvořené společností DORINT, nabízejí.

Dlažby neznají hranice

Dlažby jsou samozřejmostí v koupelnách a bývají také nedílnou součástí kuchyní. Jejich využití ale nezná hranic. Promyšleně zvolená dlažba v kombinaci s obklady vypadá skvěle i v obývacím pokoji, kanceláři či recepci. Navštivte studia DORINT a přesvědčte se na vlastní oči, jak velkolepě může tato kombinace působit. 

ariostea
galaxy
porcelanosa
sicis