Vybavení koupelen

Plánujete novou koupelnu a hledáte praktické rady? DORINT pro vás připravuje pravidelné články, ve kterých nalezte zajímavé poznatky z praxe, nové trendy i poradenství. 

 
33

Doplňky Emco Loft vyšperkují vaši koupelnu

25.2.2019

Černá barva v koupelně? Pro někoho věc nevídaná, pro jiného zase super designová záležitost. Nebojte se jí. Dnes už vůbec neplatí, že bychom se této barvě vyhýbali, spíše naopak. Černá barva dodá každé místnosti punc elegance a luxusu. Důkazem toho jsou i koupelnové doplňky Emco Loft v černé barvě.

32

Geberit Aquaclean poskytuje dokonalou očistu

31.1.2019

Není nic osvěžujícího než sprcha, která očistí tělo a uvolní mysl. A stejnou svěžest nyní můžete pocítit i po použití toalety. Zapomeňte na toaletní papír. Geberit aquaclean vám totiž zprostředkuje dokonalou očistu, která je navíc k vašim intimním partiím extra šetrná.

29

Termostatická podomítková sprchová baterie

28.6.2017

Zapomeňte na to, že podomítková baterie může být jen páková a že termostatická jen nástěnná. Sprchové baterie díky vývoji ve společnosti GROHE udělaly další krok dopředu – seznamte se s novou termostatickou podomítkovou baterií z edice SmartControl.

28

Barevné vodovodní baterie Essence

10.6.2017

Klasický styl v elegantních barvách – to je oblíbená řada baterií z kolekce Essence od německého výrobce GROHE v nových barvách. Popusťte uzdu fantazii a vyberte si některou z barevných vodovodních baterií, které jsou vytvořené podle nejnovějších trendů – ty odpovídají náročným požadavkům klientů, kteří si žádají osobitost a individualitu.

27

Geberit Mera - luxus a pohodlí pro intimní hygienu

20.12.2016

Po letech odsudků, kdy byl zavrhován jako buržoazní přežitek a ani plánované hospodářství nedokázalo uspokojit individuální potřebu, bidet z našich domácností zmizel.

25

Sprchový set 2v1 GROHE Flex - komplet pro váš odpočinek

21.10.2016

Dopřejte si luxus hlavové sprchy - dokonale navodí atmosféru padajícího deště, který z vás smyje všechny starosti. GROHE však nezapomíná ani na praktickou část, proto sprchový set GROHE Flex doplnil i tradiční ruční sprchou. 

24

Velký přehled: Sprchový kout bez vaničky nebo s vaničkou?

17.10.2016

Sprchové kouty bez vaničky s vyspádovanou podlahou a odtokovým „kanálkem“ se v poslední době těší velké popularitě a stále častěji nahrazují klasické vaničky. Jaké jsou poznatky z praxe a je ve skutečnosti sprchový kout bez vaničky lepší? Čím se liší vanička akrylátová, z litého mramoru či smaltovaná? Máme pro vás velký přehled!

26

Moderní wc s elektronickým bidetem GROHE

22.9.2016

Dříve hojně rozšířené bidety se během socialismu staly „buržoazním přežitkem“ a zkušenost s jejich používáním prakticky zmizela. Až nyní se po letech jejich obliba vrací. V západních zemích, které nebyly zasaženy „plánovaným hospodářstvím“, však vývoj neustrnul. 

17

Termostatické baterie – mýty a skutečnost II.

19.3.2016

Dnes navážeme na článek Termostatické baterie – mýty a skutečnost I., ve kterém jsme vyvrátili první dva mýty. V dnešním pokračování jsou na řadě další tři mýty, které kolují o termostatických bateriích. 

16

Termostatické baterie – mýty a skutečnost I.

11.3.2016

Termostatické baterie si v posledních letech vybudovali pevné postavení na trhu s koupelnovým vybavením a stávají se tak postupně standardem v našich koupelnách. Stále však o nich koluje spousta mýtů a „hospodských pravd“, z nichž bychom některé chtěli tímto článkem vyvrátit. 

12