Články

DORINT přináší pravidelné informace ze světa koupelen. Praktické zkušenosti, zajímavosti, poradenství i designové trendy – vše na jednom místě! Chcete zkonzultovat vaši představu a poradit se přímo s profesionály? Navštivte klientská centra, která jsou po celé České republice. 

 
30

Nové Dorint DG Centrum v Praze

25.7.2017

Od konce měsíce května tohoto roku byla otevřena na pražském Žižkově v Rezidenci Prokopova zbrusu nová vzorkovna Dorint DG Centrum, která je zaměřena na prémiové značky Dornbracht a Alape. Je to ojedinělá monobrandová vzorkovna v Česku i v Evropě, kde jsou vystaveny pouze produkty skupiny Dornbracht Group. 

29

Termostatická podomítková sprchová baterie

28.6.2017

Zapomeňte na to, že podomítková baterie může být jen páková a že termostatická jen nástěnná. Sprchové baterie díky vývoji ve společnosti GROHE udělaly další krok dopředu – seznamte se s novou termostatickou podomítkovou baterií z edice SmartControl.

28

Barevné vodovodní baterie Essence

10.6.2017

Klasický styl v elegantních barvách – to je oblíbená řada baterií z kolekce Essence od německého výrobce GROHE v nových barvách. Popusťte uzdu fantazii a vyberte si některou z barevných vodovodních baterií, které jsou vytvořené podle nejnovějších trendů – ty odpovídají náročným požadavkům klientů, kteří si žádají osobitost a individualitu.

27

Geberit Mera - luxus a pohodlí pro intimní hygienu

20.12.2016

Po letech odsudků, kdy byl zavrhován jako buržoazní přežitek a ani plánované hospodářství nedokázalo uspokojit individuální potřebu, bidet z našich domácností zmizel.

25

Sprchový set 2v1 GROHE Flex - komplet pro váš odpočinek

21.10.2016

Dopřejte si luxus hlavové sprchy - dokonale navodí atmosféru padajícího deště, který z vás smyje všechny starosti. GROHE však nezapomíná ani na praktickou část, proto sprchový set GROHE Flex doplnil i tradiční ruční sprchou.