Články

DORINT přináší pravidelné informace ze světa koupelen. Praktické zkušenosti, zajímavosti, poradenství i designové trendy – vše na jednom místě! Chcete zkonzultovat vaši představu a poradit se přímo s profesionály? Navštivte klientská centra, která jsou po celé České republice. 

 
42

Venkovní keramická dlažba K2 patří na vrchol

18.6.2019

Plánujete stavět terasu, ale nejste si jisti, z čeho by měla být? Záleží vám na kvalitě, protože velkou část roku budete s rodinou a přáteli trávit na terase? Pak vám doporučujeme venkovní keramickou dlažbu K2, která uspokojí i toho nejnáročnějšího z nejnáročnějších.

41

Sprchová zástěna CADURA – zážitek inspirovaný přírodou

27.5.2019

Rozdíly mezi funkčností a estetikou jsou již dávno setřeny, a ve světě koupelen to platí snad dvojnásob. Vždyť koupelny už dávno nejsou jenom místem, kde se umyjeme, ale staly se synonymem relaxace, odpočinku a jedním z nejpříjemnějších míst u vás doma. A zbrusu nová kolekce sprchových zástěn CADURA od výrobce Sanswiss je toho důkazem.

35

Zehnder Zenia vás v koupelně zahřeje

18.4.2019

Svlékat se ve studené koupelně není příjemné snad nikomu z nás. Ty okamžiky, kdy si sundáte oblečení a čekáte, než budete moci vlézt do sprchy nebo se vám dopustí vana, nebývají nejoblíbenější. A co teprve po sprchování a koupání, to bývá chladno snad každému. Pokud patříte mezi ty, kteří mají na tyto činnosti rádi teplo, seznamte se se Zehnder Zenia.

34

Sprchová zástěna s černými detaily

25.3.2019

Už dávno jsou pryč doby, kdy měla koupelna pouze svou praktickou funkci. Stále více je dnes kladen důraz na design a výrobci naštěstí velmi rychle reagují na současné trendy. Mezi špičku světového designu v oblasti koupelen patří i sprchová zástěna s černými detaily.

33

Doplňky Emco Loft vyšperkují vaši koupelnu

25.2.2019

Černá barva v koupelně? Pro někoho věc nevídaná, pro jiného zase super designová záležitost. Nebojte se jí. Dnes už vůbec neplatí, že bychom se této barvě vyhýbali, spíše naopak. Černá barva dodá každé místnosti punc elegance a luxusu. Důkazem toho jsou i koupelnové doplňky Emco Loft v černé barvě.