Články

DORINT přináší pravidelné informace ze světa koupelen. Praktické zkušenosti, zajímavosti, poradenství i designové trendy – vše na jednom místě! Chcete zkonzultovat vaši představu a poradit se přímo s profesionály? Navštivte klientská centra, která jsou po celé České republice. 

 
34

Sprchová zástěna s černými detaily

25.3.2019

Už dávno jsou pryč doby, kdy měla koupelna pouze svou praktickou funkci. Stále více je dnes kladen důraz na design a výrobci naštěstí velmi rychle reagují na současné trendy. Mezi špičku světového designu v oblasti koupelen patří i sprchová zástěna s černými detaily.

33

Doplňky Emco Loft vyšperkují vaši koupelnu

25.2.2019

Černá barva v koupelně? Pro někoho věc nevídaná, pro jiného zase super designová záležitost. Nebojte se jí. Dnes už vůbec neplatí, že bychom se této barvě vyhýbali, spíše naopak. Černá barva dodá každé místnosti punc elegance a luxusu. Důkazem toho jsou i koupelnové doplňky Emco Loft v černé barvě.

32

Geberit Aquaclean poskytuje dokonalou očistu

31.1.2019

Není nic osvěžujícího než sprcha, která očistí tělo a uvolní mysl. A stejnou svěžest nyní můžete pocítit i po použití toalety. Zapomeňte na toaletní papír. Geberit aquaclean vám totiž zprostředkuje dokonalou očistu, která je navíc k vašim intimním partiím extra šetrná.

31

Showroom v Liberci láká na luxus

14.9.2017

Inspirace, které se můžete dotknout. To je koupelnový showroom DORINT, který v červnu 2017 otevřel novou expozici. Ochutnávka světových značek, nápaditá řešení a propracování do nejmenších detailů – to vše se nese v duchu nejnovějších trendů, a především vysokého luxusu. Sníte-li o moderní a nadčasové koupelně, začněte právě tady.

30

Nové Dorint DG Centrum v Praze

25.7.2017

Od konce měsíce května tohoto roku byla otevřena na pražském Žižkově v Rezidenci Prokopova zbrusu nová vzorkovna Dorint DG Centrum, která je zaměřena na prémiové značky Dornbracht a Alape. Je to ojedinělá monobrandová vzorkovna v Česku i v Evropě, kde jsou vystaveny pouze produkty skupiny Dornbracht Group.