Články

DORINT přináší pravidelné informace ze světa koupelen. Praktické zkušenosti, zajímavosti, poradenství i designové trendy – vše na jednom místě! Chcete zkonzultovat vaši představu a poradit se přímo s profesionály? Navštivte klientská centra, která jsou po celé České republice. 

 
27

Geberit Mera - luxus a pohodlí pro intimní hygienu

20.12.2016

Po letech odsudků, kdy byl zavrhován jako buržoazní přežitek a ani plánované hospodářství nedokázalo uspokojit individuální potřebu, bidet z našich domácností zmizel.

25

Sprchový set 2v1 GROHE Flex - komplet pro váš odpočinek

21.10.2016

Dopřejte si luxus hlavové sprchy - dokonale navodí atmosféru padajícího deště, který z vás smyje všechny starosti. GROHE však nezapomíná ani na praktickou část, proto sprchový set GROHE Flex doplnil i tradiční ruční sprchou. 

24

Velký přehled: Sprchový kout bez vaničky nebo s vaničkou?

17.10.2016

Sprchové kouty bez vaničky s vyspádovanou podlahou a odtokovým „kanálkem“ se v poslední době těší velké popularitě a stále častěji nahrazují klasické vaničky. Jaké jsou poznatky z praxe a je ve skutečnosti sprchový kout bez vaničky lepší? Čím se liší vanička akrylátová, z litého mramoru či smaltovaná? Máme pro vás velký přehled!

26

Moderní wc s elektronickým bidetem GROHE

22.9.2016

Dříve hojně rozšířené bidety se během socialismu staly „buržoazním přežitkem“ a zkušenost s jejich používáním prakticky zmizela. Až nyní se po letech jejich obliba vrací. V západních zemích, které nebyly zasaženy „plánovaným hospodářstvím“, však vývoj neustrnul. 

15

Nižší spotřeba vody při sprchování a vyšší komfort

8.9.2016

Myslíte, že není možné tyto dvě přání spojit v jedno? DORINT vám dokáže, že to možné je. Nižší spotřeba vody je v současné době je globálním cílem a vysoký komfort při sprchování již standardem. A pokud toto patří i mezi vaše nároky, měli byste číst dále. Čekají vás informace, které vám uspoří náklady a zároveň zpříjemní vaši koupel.