Články

DORINT přináší pravidelné informace ze světa koupelen. Praktické zkušenosti, zajímavosti, poradenství i designové trendy – vše na jednom místě! Chcete zkonzultovat vaši představu a poradit se přímo s profesionály? Navštivte klientská centra, která jsou po celé České republice. 

 
35

Zehnder Zenia vás v koupelně zahřeje

18.4.2019

Svlékat se ve studené koupelně není příjemné snad nikomu z nás. Ty okamžiky, kdy si sundáte oblečení a čekáte, než budete moci vlézt do sprchy nebo se vám dopustí vana, nebývají nejoblíbenější. A co teprve po sprchování a koupání, to bývá chladno snad každému. Pokud patříte mezi ty, kteří mají na tyto činnosti rádi teplo, seznamte se se Zehnder Zenia.

34

Sprchová zástěna s černými detaily

25.3.2019

Už dávno jsou pryč doby, kdy měla koupelna pouze svou praktickou funkci. Stále více je dnes kladen důraz na design a výrobci naštěstí velmi rychle reagují na současné trendy. Mezi špičku světového designu v oblasti koupelen patří i sprchová zástěna s černými detaily.

33

Doplňky Emco Loft vyšperkují vaši koupelnu

25.2.2019

Černá barva v koupelně? Pro někoho věc nevídaná, pro jiného zase super designová záležitost. Nebojte se jí. Dnes už vůbec neplatí, že bychom se této barvě vyhýbali, spíše naopak. Černá barva dodá každé místnosti punc elegance a luxusu. Důkazem toho jsou i koupelnové doplňky Emco Loft v černé barvě.

32

Geberit Aquaclean poskytuje dokonalou očistu

31.1.2019

Není nic osvěžujícího než sprcha, která očistí tělo a uvolní mysl. A stejnou svěžest nyní můžete pocítit i po použití toalety. Zapomeňte na toaletní papír. Geberit aquaclean vám totiž zprostředkuje dokonalou očistu, která je navíc k vašim intimním partiím extra šetrná.

36

Podomítkové sprchové sety jsou elegantní variantou

15.11.2018

Chcete mít opravdu luxusní koupelnu? Pak nemůžete vynechat naši nabídku podomítkových sprchových setů. Díky nim totiž získá punc opravdu exkluzivního vzhledu. Jako další plus lze považovat i úsporu místa, při sprchování vám nebude překážet tyč ani baterie. Navíc údržba je hračka, protože většina setu je zabudovaná ve zdi.